Menu

To i tamto

Cześć! Jak mam na imię 8230 . znacie mój pseudonim- Milka i to chyba wystarczy Mam 14 lat. To, co tu prezentuje w większości wykonałam sama. Moje hobby, wiadomo nie jest typowe dla nastolatki, ale nic nie poradzę, że w tym właśnie odnajduję siebie. Najbardziej lubię szydełkować, ale także filcowanie, malowanie, szycie, rysowanie itp. sprawia mi radość, ale tylko wtedy, kiedy wiem, że moja praca podoba się nie tylko mnie. Od zawsze chciałam błyszczeć. Chciałam czegoś innego, czegoś więcej. Może nie powinnam pisać tu tak odważnie o moich troszkę dziwnych fanaberiach, ale co tam... to chyba nic złego? A więc zapraszam do częstych odwiedzin itoitamto.blogspot.com i obiektywnego komentowania! Wielkimi literami bo to ważne ! ZOSTAWCIE PO SOBIE ŚLAD, NAWET NIE WIECIE JAKIE TO MIŁE UCZUCIE, kiedy czytam Wasze komentarze, to naprawdę napędza mnie 100000 razy mocniej do pracy niż moja wena, moich prac nie robię dla siebie tylko dla Was.

Aktualności :) nie zniknęłam !

kama1202

http://instagram.com/ti.maja - mój aktualny Instagram https://m.facebook.com/timajahandmade - mój aktualny profil na Facebooku    Teraz już nie szydełkuje :) tylko szyje :)

Witam!

kama1202

BLOG PRZENIESIONY NA STRONĘ   http://findtimetochill.blogspot.com/ http://instagram.com/ti.maja  - mój aktualny Instagram  https://m.facebook.com/timajahandmade  - mój aktualny profil na Facebooku 

Stary pomysł- nowy projekt

kama1202

 A dlaczego by niezrobićkolczyków z guzików? :) Podstawy kupiłamwpasmanterii, guziczkiznalazłamw zapomnianym pudelku i oto są. Mam jednak obawy, nie wiem czy się nie odkleją.Umocowałamje tylko magikiem, a nie trzyma on tak mocno jak kr... więcej

Wszystko jest piękne, cudowne i urocze, prawda? :)

kama1202

niedawno razem z kolezanką zdecydowałysmy się na wymiankę :) To, co ja wysłałam na razie wolę zeby pozostało tajemnicą. Mogę się juz natomiast pochwalic tym co ja dostałam: starałam się obfocić wszystko z jak najwiekszą dokładnością :)

© To i tamto
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci