Menu

To i tamto

Cześć! Jak mam na imię 8230 . znacie mój pseudonim- Milka i to chyba wystarczy Mam 14 lat. To, co tu prezentuje w większości wykonałam sama. Moje hobby, wiadomo nie jest typowe dla nastolatki, ale nic nie poradzę, że w tym właśnie odnajduję siebie. Najbardziej lubię szydełkować, ale także filcowanie, malowanie, szycie, rysowanie itp. sprawia mi radość, ale tylko wtedy, kiedy wiem, że moja praca podoba się nie tylko mnie. Od zawsze chciałam błyszczeć. Chciałam czegoś innego, czegoś więcej. Może nie powinnam pisać tu tak odważnie o moich troszkę dziwnych fanaberiach, ale co tam... to chyba nic złego? A więc zapraszam do częstych odwiedzin itoitamto.blogspot.com i obiektywnego komentowania! Wielkimi literami bo to ważne ! ZOSTAWCIE PO SOBIE ŚLAD, NAWET NIE WIECIE JAKIE TO MIŁE UCZUCIE, kiedy czytam Wasze komentarze, to naprawdę napędza mnie 100000 razy mocniej do pracy niż moja wena, moich prac nie robię dla siebie tylko dla Was.

Filcowe bransoletki

kama1202

Witam po krótkiej przerwie ;) Mam dziś troszkę wolnego czasu, więc dodam zdjęcia moich prac. Jak dotąd wspaniale mijają mi wakacje. Jeżdżę tu i tam. Kiedy tylko znalazłam chwilę tylko dla siebie, brałam igłę i filcowałam.Chyba do maximum wykorzystałam pochmurne i deszczowe dni.;p Oto efekty mojej zabawy:

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • muzajo

    Śliczne bransoletki, zachwycą każdą kobietę i kobietkę a milutkie włóczkowe misie utulą do snu niezależnie od wieku właściciela.

  • kama1202

    dziekuje za miły komentarz:)

© To i tamto
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci